Libet

Produkujemy kostki brukowe w 15 zakładach produkcyjnych na 26 liniach produkcyjnych. Nasze produkty są wysoko oceniane przez odbiorców.  Grupa prowadzi produkcję w oparciu o nowoczesne technologie, wysokiej jakości surowce oraz przy zachowaniu wyjątkowej dbałości o aspekty bezpieczeństwa pracy.  Libet S.A. to wiodący na polskim rynku producent kostki brukowej i innych betonowych materiałów nawierzchniowych. Produkty segmentu premium są skierowane głównie do osób indywidualnych, natomiast z segmentu standardowego i przemysłowego głównie zaspokajają popyt wynikający z realizowanych inwestycji infrastrukturalnych.

Semmelrock

Dzięki bogactwu dostępnych kolorów i formatów kostka brukowa daje niemal nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni.Różnorodne powierzchnie oraz wzory kostki brukowej dostępnej w naszej ofercie (między innymi kostki płukane, postarzane, klasyczne) pozwalają tworzyć zarówno proste, jak i skomplikowane desenie na nawierzchniach. Dobrze zaprojektowana i ułożona powierzchnia z kostki brukowej zapewnia przestrzeni estetyczny wygląd.Jesteśmy wiodącym dostawcą wysokiej jakości kostek brukowych, płyt i systemów ogrodzeń. Jesteśmy liderem we wdrażaniu nowych technologii i unikatowych produktów. Działamy z sukcesami na rynku polskim od 2003 roku.

Ledbruk

Prezentujemy Państwu innowacyjne rozwiązanie, które „odmienia oblicze” standardowej kostki brukowej. Oferowana przez nas kostka brukowa LED RGBW jest innowacyjną formą podświetlenia terenów brukowanych. Kształt  i wymiary są dostosowane do typowej kostki brukowej dostępnej na rynku. Możesz więc dowolnie „malować światłem” otoczenie swojego domu, ogrodu, podjazdu, etc. Kostka LedBruk skonstruowana jest w taki sposób, aby uniknąć efektu widocznych punktów świetlnych, świeci jednolitym światłem na całej swojej powierzchni. Firma LedBruk Sp. z o.o. – jest polskim producentem innowacyjnego oświetlenia LED. Jesteśmy zespołem ludzi zajmujących się integracją systemów LED. Nasze działania oparte są na ponad 10-cio letnim doświadczeniu. Pracują z nami inżynierowie z dziedzin elektroniki, optoelektroniki, automatyki, chemii przemysłowej oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych.